SEJF NA LAPTOP APARAT SZYFR BIAŁY

  • 249,00 zł


Sejf na laptop aparat BIAŁY

Marka: Smith&brown

Kod produktu: SNBSNL-01

Kod EAN: 5903133600480

Kolor: BIAŁY

Przedmiotem aukcji jest wysokiej jakości sejf marki Smith&Brown odporny na uszkodzenia i próby zniszczenia.

Sejf jest duży i pojemny. Jego szerokość to 43 centymetry, zmieści się w nim np. laptop, aparat czy segregator A4. Doskonale sprawdzi się w biurze, hotelu, pensjonacie czy w mieszkaniu. To również ciekawy pomysł na prezent.

Sejf można otworzyć przy pomocy fabrycznie ustawionego kodu. Można go zaprogramować w dowolnym ciągu cyfr od 3 do 8. Posiada system automatycznej blokady po 3. błędnie wprowadzonym kodzie. W tym przypadku do otwarcia należy użyć kluczyka zapasowego (2 w zestawie), które należy trzymać w bezpiecznym miejscu.

Urządzenie posiada fabrycznie nawiercone otwory, które znajdują się  z tyłuoraz od spodu sejfu. Można go łatwo zamontować przy pomocy wkrętów montażowych, które są dostępne w zestawie.

Zasilanie bateriami AA (dostępne w komplecie). W przypadku, gdy baterie są zbyt słabe urządzenie samo przekaże nam taką informację poprzez sygnalizacje diody.

Sejf jest wyposażony w szereg nowoczesnych i praktycznych rozwiązań, jak np. system cichego domykania Silent Click, zamknięcie przez 2 masywne bolce Double Metal Lock, czy wyścielenie wnętrza materiałem Pillow Interior, zabezpieczającym przedmioty przed zarysowaniem.

Towar jest fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany w opakowaniu kartonowym.

Wymiary:

Rozmiar zewnętrzny: 430 mm x 200 mm x 350 mm

Rozmiar wewnętrzny: 390 mm x 160 mm x 340 mm

Waga:

10kg (bez opakowania)

Skład zestawu:

  • Sejf na laptop w kolorze białym
  • 4 baterie AA
  • 2 klucze awaryjne
  • 4 kołki montażowe
  • instrukcja obsługi
  • wyściółka filcowa

Tagi: SEJF NA LAPTOP APARAT SZYFR BIAŁY

×

Drogi Użytkowniku!

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie Polityka Prywatności.

Akceptuje
Wszelkie prawa zastrzeżone © 12BUY Sp. z.o.o.