SEJF KASETKA METALOWA, KSIĄŻKA NA KLUCZ

  • 89,00 zł


SMITH&BROWN SEJF KASETKA METALOWA, KSIĄŻKA NA KLUCZ

 

Solidny, dyskretny sejf, kasetka Smith&Brown w kształcie książki. To doskonały sposób na ukrycie najcenniejszych przedmiotów i zabezpieczenie ich przed osobami niepowołanymi.

 

Kasetka jest ukryta pod tekturową okładką do złudzenia przypominającą książkę (słownik języka angielskiego). Sama kasetka została wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej i posiada patentowy zamek wraz z 2 kluczami w komplecie.

 

Dzięki dużej wytrzymałości i eleganckiemu wyglądowi, doskonale sprawdzi się w przechowywaniu drogocennych przedmiotów w domu, biurze czy w hotelu. W środku możesz zmieścić różne rzeczy, np. dokumenty, pieniądze, telefon, nośniki danych, biżuterię i inne kosztowności.

 

Kasetka sejf w kształcie książki to również doskonały pomysł na prezent dla szefa czy bliskiej osoby.

 

Specyfikacja:

 

Wymiary: 20 cm x 31 cm x 20 cm

Waga: 0,8 KG

Skład zestawu: sejf + dwa klucze

Tagi: SEJF KASETKA METALOWA KSIĄŻKA KLUCZ

×

Drogi Użytkowniku!

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie Polityka Prywatności.

Akceptuje
Wszelkie prawa zastrzeżone © 12BUY Sp. z.o.o.