Filtr wody wkład wymienny do dzbanka BRITA Maxtra+

  • 18,00 zł


Najnowszy oryginalny filtr Brita Maxtra+ do wszystkich dzbanków filtrujących wodę Brita. Jeden filtr zapewnia świeżą i czystą wodę nawet przez 4 tygodnie!

Wkład MAXTRA+ MicroFlow Technology redukuje:

  • osadzanie się kamienia,
  • metale, takie jak ołów i miedź,
  • chlor i inne substancje negatywnie wpływające na smak wody.
Regularne stosowanie filtrów Brita Maxtra+ zapewnia wydłużoną żywotność dla twojego czajnika, garnków i innych sprzętów AGD w twojej kuchni. Stosuj filtry Brita i nie wymieniaj czajnika elektrycFiltr Brita Maxtra+ to najnowsza wersja filtra dostępna na rynku. + przy nazwie oznacza, że kupujesz filtr najbardziej zaawansowany technologicznie.
Do każdego nowo zakupionego dzbanka producent dostarcza już ten model filtra. Jeśli jednak kupiłeś swój dzbanek 2-3 lata temu nie musisz się martwić! Filtr Maxtra Plus pasuje do każdego dzbanka Brita, nawet jeśli ten był wyprodukowany kilka lat temu.znego co rok ze względu na kamień, którego nie jesteś w stanie doczyścić!

Producent: Brita

Model: Maxtra+ (Maxtra Plus)

Żywotność: 100 litrów / 30 dni

Ilość filtrów w opakowaniu: 1 szt.

Tagi: Filtr wody wkład wymienny do dzbanka BRITA Maxtra+

×

Drogi Użytkowniku!

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie Polityka Prywatności.

Akceptuje
Wszelkie prawa zastrzeżone © 12BUY Sp. z.o.o.