Twój produkt

Zapewniamy niecodzienną możliwość kreacji własnych – spersonalizowanych produktów, z każdej kategorii tematycznej - od elektroniki użytkowej, po produkty kategorii dom i ogród. Dostarczamy technologię i możliwości wytworzenia dowolnie zaprojektowanych modeli produktów tak, by w stu procentach odpowiadały potrzebom i gustom naszych Klientów.

Decydując się na współpracę z nami otrzymują Państwo kompleksową realizację usługi: od stworzenia projektu, poprzez jego produkcję, po dostawę pod wskazany adres wraz z potrzebną dokumentacją oraz instrukcją obsługi. Nasze produkty posiadają wszystkie wymagane certyfikaty.

Zgodnie z Państwa specyfikacją dobieramy kolorystykę, materiały z jakich wykonany jest produkt, logotypy, materiały wykończeniowe oraz opakowania. Dzięki temu możemy stworzyć niespotykane u innych dostawców designerskie i unikalne produkty.

×

Drogi Użytkowniku!

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie Polityka Prywatności.

Akceptuje
Wszelkie prawa zastrzeżone © 12BUY Sp. z.o.o.